Operator de Prelucrare a Datelor

Angajăm:

Compania EBLOC este în căutare un Operator de Prelucrare a Datelor. Dacă ești pasionat de tehnologie și vrei să-ți folosești abilitățile și să te dezvolți în acest domeniu, această oportunitate este pentru tine.

În calitate de Operator de Prelucrare a Datelor, vei juca un rol esențial în colectarea, organizarea și analiza informațiilor. Vei avea ocazia să lucrezi într-un mediu de lucru plin de provocări, în care fiecare zi va aduce ceva nou.

Cerințele față de candidat:

  • Abilități organizatorice excelente;
  • Bună cunoaștere a programelor Office;
  • Atitudine orientată către detalii;
  • Cunoștințe de bază în analiza datelor constituie un avantaj;
  • Capacitatea de a lucra într-o echipă și sub presiune;
  • Studii medii de specialitate.

Responsabilitățile candidatului:

  • Introduce și verifică datele în sistemul informațional al companiei;
  • Efectuează analize de date și generează rapoarte;
  • Asigură calitatea și exactitatea datelor introduse;
  • Răspunde la apeluri din partea clienților oferă informațiile necesare;
  • Se coordonează cu alte departamente relevante pentru a clarifica orice neclarități legate de date.

Condiții:

  • Grafic de muncă de luni până vineri, orele 8:30-17:00;
  • Salariul de la 7000 lei în creștere;
  • Instruire și sprijin în cadrul companiei;
  • Echipă tânără și prietenoasă.

Expediați CV-ul la adresa de e-mail: hr@ebloc.md sau contactați-ne la numărul de telefon 078818100.

E-mail: hr@ebloc.md
Telefon: 078818100

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть