Operator CNC pe mașina de debitat cu laser
Vitra SRL

6 октября 2024

ViTRA SRL - angajează Operator CNC pe Mașina de Debitat cu Laser

Căutăm un operator CNC pentru a se alătura echipei noastre la ViTRA SRL. Dacă ai cunoștințe în operarea mașinilor CNC și experiență specifică pe mașini de debitat cu laser, te invităm să aplici!

Responsabilități:

  • Operarea mașinii CNC de debitat cu laser conform specificațiilor tehnice.
  • Setarea și ajustarea parametrilor de tăiere pentru diferite materiale.
  • Monitorizarea procesului de debitare pentru a asigura calitatea și precizia produselor.
  • Întreținerea și curățarea mașinii CNC pentru a preveni defecțiunile.
  • Verificarea și măsurarea pieselor finite pentru a asigura conformitatea cu desenele tehnice.

Cerințe:

  • Cunoștințe solide de citire și interpretare a desenelor tehnice.
  • Cunoștințe elimentare de AutoCAD, constituie un avantaj.
  • Experiența de lucru cu mașini CNC, preferabil pe mașini de debitat cu laser, constituie un avantaj.
  • Abilități tehnice și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra independent și de a respecta termenele limită.

Oferim:

  • Salariu competitiv, în funcție de experiență.
  • Echipament complet pentru lucru și protecție.
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie în continuă dezvoltare.
  • Instruire și oportunități de dezvoltare profesională.

Cum să aplici:
Trimite CV-ul tău la hr@vitra.m sau contactează-ne la 079 60 60 70 pentru mai multe detalii.

E-mail: hr@vitra.md
079 60 60 70

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть