Operator Call-Centru
CITYGRUP

24 Сентября 2024

Compania CITYGRUP se află în căutarea unui Operator Call-Centru dornic să se alăture echipei noastre din Chișinău, Centru pe un post full-time. Candidatul ideal este o persoană deschisă, amabilă și dornică să ajute clienții noștri cu diverse solicitări telefonice. Nu este necesară experiența anterioară pentru această poziție.

Cerințele față de candidat:

  • Abilități de comunicare verbale și de ascultare excelente;
  • Poziție proactivă, capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Dexteritate în utilizarea computerului și a aplicațiilor de internet;
  • Disponibilitatea de a lucra în regim full-time.

Responsabilitățile candidatului:

  • Oferirea unui serviciu clienților într-un mod prietenos și profesional;
  • Rezolvarea problemelor clienților prin telefon sau mail;
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a îmbunătăți experiența clienților.

Oferta companiei:

Vă oferim o oportunitate unică de a vă dezvolta abilitățile de comunicare și relații cu clienții. Alături de noi veți avea un salariu motivant, 8000 MDL, plus bonusuri, precum și posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și entuziastă, într-un mediu de lucru plăcut și modern, în Chișinău, Centru.

Procesul de depunere a candidaturii:
Aplică acum, trimite CV-ul la adresa hr.citygrup@gmail.com (CV-ul să conțină poză).

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть