Merchandiser (or. Chișinău)

ROGOB te provoacă la un nou job!

Compania Rogob este în căutarea unui coleg / unei colege pentru a suplini funcţia de Merchandiser.

Responsabilitățile tale:
  • asigurarea şi expunerea produselor conform standardelor companiei;
  • verificarea  expunerii produselor conform planogramei magazinelor;
  • verificarea termenelor de valabilitate a produselor şi expunerea lor în dependenţă de termen;
  • controlul zilnic a etichetelor de preţ pentru fiecare produs;
  • asigurarea  punctelor comerciale cu necesarul de produse şi plasarea comenzilor, la necesitate;
  • dezvoltarea relaţiei cu clienţii şi personalul din magazinele vizate;
  • raportarea şi soluţionarea  sugestiilor şi solicitărilor din partea clienţilor.
Ce așteptăm:
  • studii superioare;
  • experienţă în domeniu (avantaj);
  • cunoaşterea limbilor română, rusă;
  • bune abilităţi de comunicare, negociere;
  • flexibilitate, responsabilitate, orientare către client.
Ce îți oferim:
  • carieră în una dintre cele mai mari companii producătoare din țară;
  • training-uri în domeniul de activitate;
  • mediu de lucru dinamic și interactiv.
Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md sau contactează-ne la 060 200 961 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.
Te așteptăm în echipa Rogob!

E-mail: hr@rogob.md
Telefon: 060 200 961

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть