Marketing Manager

Suntem în căutare de:

Responsabilități:

  • Crearea si implementarea strategiilor de Marketing;
  • Stabilirea planului de acțiuni și bugetului pentru implementarea acestora;
  • Crearea și gestionare unui calendar de evenimente și programarea termenelor limită pentru desfășurare;
  • Planificare și executare de campaniilor de marketing;
  • Asigurarea completarii proiectelor la timp și în limitele bugetului;
  • Crearea textelor convingătoare și eficiente pentru materialele de marketing, cum ar fi conținutul site-ului web și postările pe rețelele sociale;
  • Gestionarea colaborării cu agențiile de publicitate;
  • Gestionarea activităților de comunicare și promovare planificate-campanii, branding digital, PR, promovarea brandului;
  • Monitorizarea și evaluarea performanței campaniilor.

Cerinţe față de candidați:

  • Studii superioare în domeniul marketing constituie un avantaj;
  • Experiența relevantă de cel puțin 2 an în domeniu;
  • Întelegerea generală a marketingului digital (produse Google, Facebook, etc);
  • Cunoaşterea fluentă a limbii române/ruse, cunoașterea limbii engleze canstituie un avantaj;
  • Nivel înalt de inteligenţă, responsabilitate, acuratețe, atenție la detalii şi exigenţă;
  • Capacităţi bune de analiză şi sistematizare a informaţiei;
  • Abilităţi de comunicare, negociere, organizare;
  • Spirit creativ, proactiv și generator continuu de idei;
  • Capacitatea de a lucra într-o echipă.

Ce oferim noi:

  • Salariu atractiv, sistem de bonusare și beneficii motivante;
  • Angajare oficială;
  • Experiență unică într-o companie internațională și potențial de creștere;
  • Traininguri și dezvoltare profesională;
  • Lucrul cu o echipă motivată și talentată.

Așteptăm CV-ul tău la adresa: hr@sebo.md cu mențiunea ”Marketing Manager” sau sună la 060500045 pentru detalii.

Condițiile privind prelucrarea datelor cu caracter personal sunt stabilite în Politica de confidențialitate a datelor cu caracter personal în procesul de recrutare, publicată pe pagina https://www.sebo.md/pagina/cariera.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть