Marketing Manager

Компания SOLING приглашает на работу:

Soling este lider în domeniul vânzărilor de îmbrăcăminte de lucru și echipament individual de protecție

Cerințe:

  • Diplomă în marketing, comunicare sau domeniu conex.
  • 2-3 ani de experiența în marketing, cu roluri de coordonare sau event management.
  • Experiență cu instrumente de analiză (Google Analytics, Facebook Insights, Meta).
  • Abilități de bază în design grafic și editare video (Photoshop, Canva, Premiere Pro).

Responsabilități:

  • Planificarea, coordonarea și execuția campaniilor de marketing pe diverse canale (online și offline).
  • Supervizarea și coordonarea echipei de marketing.
  • Crearea și gestionarea conținutului pentru toate canalele de marketing.
  • Gestionarea relațiilor publice și organizarea de evenimente.

Ce Oferim:

  • Grafic luni-vineri 09:00-18:00.
  • Mediu de lucru dinamic.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Pachet salarial competitiv, discutat în baza rezultatelor interviului.

Trimite CV la adresa hr@soling.md sau completează formularul https://forms.gle/u18ktn5c6sLD1mG28.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть