Manager asistență clienți și vânzări online (apeluri fierbinți)

Compania NANU este o companie înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial.
Compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.
Alătură-te unei echipe tinere și dinamice, și vei avea posibilitatea de a învăța lucruri noi, de a crește odată cu echipa!

Мы ищем человека, который будет консультировать наших клиентов по выбору строительных материалов и предлагать решения по ремонту в формате онлайн.

Обязанности:

  • Прием заказов от клиентов по телефону;
  • Консультация клиентов по телефону и онлайн;
  • Заполнение системы записи звонков и запросов;
  • Построение логистики отправки заказа;
  • Отслеживание заказов, проверка статуса онлайн-транзакций, обновление информации в CRM;
  • Прочие задачи, связанные с онлайн-продажами.

Требования:

  • Ответственный и настроеный на результат человек;
  • Навыки работы за компьютером;
  • Позитивный, с хорошими коммуникативными навыками;
  • Вышее образование или без;
  • Опыт работы в сфере интернет-продаж - будет являться преимуществом.

Преимущества работы:

  • Компания предлагает зарплату в виде ставки и других ежемесячных бонусов %;
  • Место работы: центральный офис Nanu Market сек. Рышкановка;
  • График работы - стандартный;
  • Скидки на все бренды компании и внутренние акции для сотрудников;
  • Обучение и возможность развития карьеры в команде профессионалов.

Рабочее место: Конструкторилор 1, сектор Рышкановка.

Заинтересованным кандидатам предлагаеv отправить свое резюме на адрес электронной почты: angajare@nanu.md.
Телефон: 069 895 475/062 193 193.

Suntem în căutarea persoanelor ce vor consulta on-line clienții noștri în alegerea materialelor de construcţii şi oferi soluţii pentru renovări.

Responsabilități:

  • Preluarea comenzilor de la clienți;
  • Consultarea clienților la telefon, on-line;
  • Înregistrarea în sistem a sunetelor și cererilor;
  • Gestionarea procesului și logistica vînzărilor on-line;
  • Urmarirea comenzilor, verificarea stării tranzacțiilor on-line, actualizarea informatiei in CRM;
  • Alte sarcini cu referire la vînzările on-line.

Cerințe:

  • Persoană responsabilă şi orientată spre rezultat;
  • Lucru la calculator;
  • Amabilă, cu abilitaţi bune de comunicare;
  • Cu sau fără studii speciale;
  • Experienţa de muncă în vînzările on-line - constituie un avantaj.

Beneficii:

  • Compania oferă Salariu de bază și alte bonusuri lunare %;
  • Locul de lucru: oficiul central Nanu Market sec. Rîşcani;
  • Grafic de lucru - standart;
  • Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați;
  • Instruire şi Oportunitatea dezvoltarii unei cariere într-o echipă de profesioniști.

Locul de muncă: Constructorilor 1, sector Rîscani.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: angajare@nanu.md.
Telefon: 069 895 475 / 062 193 193.

E-mail: angajare@nanu.md
069 895 475 / 062 193 193

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо