Manager sector (Balti)

Compania "GRAWE CARAT Asigurări" este parte componentă al concernului financiar din Austria - GRAWE și 20 ani de experiență pe piața de asigurări din Republica Moldova. Pentru a crește echipa noastră de profesioniști, angajăm:

Prin aplicarea la această poziție, vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Responsabilități principale:

  • Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor şi serviciilor companiei;
  • Căutare activă a noilor clienţi şi atragerea acestora (vânzări active);
  • Îndeplinirea obiectivelor lunare de vânzări;
  • Organizarea și controlul activităților echipei.

Competențe și studii:

  • Studii superioare;
  • Cunoaşterea calculatorului (Microsoft Office) şi capacitatea de a însuşi programe noi;
  • Experienţa de lucru în domeniul vânzărilor constituie un avantaj;
  • Permis de conducere.

Profil personal:

  • Abilităţi de comunicare şi putere de convingere;
  • Persoană responsabilă, punctuală, sociabilă, atitudine pozitivă, spirit de echipă;
  • Orientare către atingerea obiectivelor.

Oferim:

  • Mediu de lucru modern, plăcut şi motivant, în cadrul unei companii internaționale;
  • Pachet de compensare atractiv;
  • Posibilităţi de dezvoltare.

Vă rugăm să trimiteţi CV-ul în  l.română, însoţit de o fotografie recentă la adresa electronică: job@grawe.md.
Vă rugăm să indicaţi în tema din email: “Manager sector (Bălti)”.

Candidații care corespund profilului nostru de cerințe vor fi contactați.

E-mail: job@grawe.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть