Manager Marketing, Chișinău

Clientul nostru, o companie în plină dezvoltare, se ocupă cu vânzarea de produse chimice de uz casnic de înaltă calitate. Compania a câștigat deja o poziție respectabilă pe piața din Moldova, demonstrând rezultate excelente și câștigând încrederea clienților, astfel compania este în căutare de:

MANAGER MARKETING, CHIȘINĂU

Responsabilități:

  • Crearea de content pe social media (foto / video);
  • Redactare video;
  • Targetarea reclamelor online;
  • Crearea și actualizarea catalogului cu produse;
  • Evidența materialelor publicitare pentru magazine;
  • Pregătirea materialelor informative despre produse;
  • Deplasarea la magazinele din oras si prin raioane;
  • Organizarea și coordonarea de evenimente pentru deschiderea magazinelor.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul de marketing sau într-o specialitate similară;
  • Cunoașterea perfectă a limbilor română, rusă;
  • Abilități excelente de cunoaștere a programelor de lucru (Word, Excel, Power Point, CapCat);
  • Abilități de comunicare și analiză;
  • Dorinta de creștere si dezvoltare în domeniul marketingului;
  • Posibilitatea pentru deplasări la magazinele din oras si prin raioane.

Compania oferă:

  • Locația - Ciocana, bd. Mircea cel Bătrân;
  • Grafic de lucru de luni până vineri de la 9:00-18:00;
  • Un pachet salarial competitiv, de la 15 000 MDL (în dependență de abilitățile profesionale și personale a fiecărui candidat) și beneficii atractive;
  • Angajare oficială cu periodă nedeterminată;
  • Ajutor și sprijin în primele etape de lucru;
  • Posibilitea de creștere în cadrul companiei.

Dacă ești pasionat de marketing și ai experiență în domeniu, așteptăm cu drag CV-ul tău pe adresa: dopomoga.staffing@gmail.com, indicând denumirea poziției vacante.

Pentru informații suplimentare, nu ezitați să ne contactați la numărul de telefon: +373 78 708 500.

E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
(+373) 787 08 500

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть