Manager Logistică, Chișinău

DOPOMOGA GROUP - RECRUITING COMPANY

14 Сентября 2024

Partenerul nostru de încredere, o companie specializată în vânzări de automobile (dealer auto), deschide un post vacant pentru un:

MANAGER LOGISTICĂ, CHIȘINĂU

Munca în această poziție include optimizarea proceselor logistice, crearea de strategii eficiente și interacțiunea cu o echipă calificată și creativă.

Responsabilitățile vor include:

Întocmirea documentației pentru import:

  • Întocmirea unui dosar pentru fiecare vehicul, inclusiv documentele MREO;
  • Contactarea transportatorilor și pregătirea informațiilor pentru aceștia;
  • Interacțiune cu departamentul de vânzări și transfer de informații;
  • Introducerea și prelucrarea datelor în sistemul corporativ.

Așteptările de profil:

  • Cunoștințe în economie, afaceri, logistică sau discipline conexe;
  • Experința în domeniu reprezintă un beneficiu, potrivit pentru un începător;
  • Cunoștințe sigure de operare PC (Windows, Word, Excel);
  • Minte analitică și capacitatea de a învăța rapid;
  • Cunoașterea limbilor rusă și română, cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
  • Capacitate de a lucra în echipă, atenție la detalii și capacitate de adaptare rapidă.

Compania ofera:

  • Angajare oficială cu program de lucru: de luni până vineri: 9:00 - 18:00;
  • Nivelul salarial variază de la 15.000 la 20.000 de lei, în funcție de candidat, experiența și aptitudinile acestuia;
  • Oferta este individuală pentru fiecare candidat;
  • Oportunități de formare și dezvoltare profesională în industria auto și tendințele actuale ale pieței;
  • Suport de echipă și mentorat din partea profesioniștilor cu experiență.

Așteptăm cu drag CV-ul tău pe adresa: dopomoga.staffing@gmail.com, indicând denumirea poziției vacante. Pentru informații suplimentare, nu ezitați să ne contactați la numărul de telefon: +373 787 08 500

E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
(+373) 787 08 500

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть