Manager de oficiu | Офис-менеджер

MATERIAL MD – este liderul in domeniul solutiilor performante in constructii de pe piata autohtona, care mai mult de 10 ani se ocupă cu parchet, pardoseli comerciale, tavane suspendate si fatade ventilate (mai amănuntit pe: www.material.md).

Obligații:

  • procesarea cererilor primite de la clienți
  • întâlniri și negocieri cu clienții, pregătirea ofertelor comerciale și a contractelor
  • înregistrarea comenzilor
  • сonlucrarea cu clienții existenți
  • primirea și recepționarea scrisorilor de intrare și ieșire
  • lucru cu tehnica de birou(fax/scan/printer/xerox)
  • aprovizionarea oficiului cu rechizite de birou
  • îndeplinirea indicațiilor de la șef

Cerințe față de candidați:

  • bune abilități de comunicare
  • cunoștințe limbelor de stat
  • un utilizator încrezut de PC, Internet

Condiții de muncă:

  • un nivel decent de plată (salariul inițial este determinat conform rezultatelor interviului)
  • lucru în oficiu (luni-sambata)
  • pachetul oficial de angajare și social
  • lucru într-o echipă tânără și prietenoasă

Atenție!!!
În CV este necesar să indicați funcția pentru care solicitați și să plasați fotografia Dumneavoastră.

E-mail: info.material.md@gmail.com
Web: www.material.md

Требования к кандидатам:

  • опыт работы с клиентами, самоорганизованность, ответственность, пунктуальность
  • знание румынского и русского языков
  • продвинутый пользователь MS Office, Internet

Основные обязанности:

  • администрирование офиса Компании, прием входящей информации
  • обеспечение офиса всем необходимым для нормального функционирования
  • организация рабочих мест, контроль соблюдения внутренних регламентов
  • общение с клиентами
  • составление предложений, смет и контрактов
  • выполнение поручений руководства, регулярная отчетность

Условия работы:

  • конкурентная заработная плата (определяется по результатам собеседования)
  • официальное трудоустройство, социальный пакет
  • график работы: понедельник-пятница, 09:00 -18.00, суббота 10:00 -16.00

E-mail: office@material.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть