Manager achiziții

Kawaii Cat

24 Сентября 2024

Rețeaua magazinelor de cadouri și accesorii „Kawaii Cat” angajează:

Rețeaua magazinelor de cadouri și accesorii „Kawaii Cat” este în căutarea unei persoane pentru poziția de manager de achiziții.

Cerințe față de candidați:

  • experiență în domeniul achizițiilor (în special de pe piața chineză);
  • aptitudini și competențe în planificarea achizițiilor;
  • cunoștințe avansate în utilizarea programelor 1С, Excel;
  • fluență în limba engleză.

Responsabilități:

  • analiza stocurilor;
  • alegerea produselor pentru achiziționare (în baza studierii tendințelor actuale în domeniu);
  • identificarea furnizorilor;
  • relaționarea cu furnizorii;
  • recepționarea comenzilor.

Venind la noi veți acumula:

  • cunoștințe teoretice și abilități practice în planificarea achizițiilor;
  • o experiență relevantă de achiziții de pe piața chineză (avînd la dispoziție un buget dedicat pentru realizarea întregului proces de achiziții, dar și pentru promovarea produselor achiziționate);
  • competențe în domeniul identificării furnizorilor, negocierilor cu furnizorii și agenții, recepționării comenzilor, realizării activității logistice.

Ne dorim în echipă un manager responsabil pentru achiziționarea și gestionarea anumitor categorii de produse. Avem nevoie de tineri dornici să capete cunoștințe noi și să crească alături de noi. Organizăm întregul proces de instruire și formare profesională și garantăm remunerare pentru perioada de școlarizare.

Despre noi

„Kawaii Cat” este o rețea de magazine specializate în vînzarea de cadouri și accesorii. Lucrăm cu diverse categorii de produse: birotică, jucării pentru copii, mărfuri de uz casnic, produse pentru frumusețe și îngrijire. Toate însă au ceva în comun – sunt foarte drăguțe.

Oferim:

  • atitudine binevoitoare din partea șefilor;
  • oportunități de carieră și posibilități reale de creștere a salariului;
  • condiții de lucru moderne;
  • șansa de a face parte dintr-o echipă unită și prietenoasă.

Expediați CV-ul sau sunați.

Telefon: 060099884
Persoana de contact: Evghenii
E-mail: kawaicatmd@mail.ru
Web: https://kawaiicat.md/

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть