Lucrator spălătorie textile Hotel (f/m)

Aria

18 Сентября 2024

Hotel Aria angajează:

Suntem în căutarea unei persoane dedicate și pricepute pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Lucrător Textile la hotelul nostru de prestigiu.

Sintem dispuși să angajăm și refugiați!

Responsabilități:

  • Spălarea eficientă și igienică a albiturilor și prosoapelor conform standardelor hotelului.
  • Călcarea și plierea textilelor cu atenție la detalii pentru a asigura un aspect impecabil.
  • Sortarea și manipularea cu grijă a articolelor de îmbrăcăminte și lenjerie.

Cerinte:

  • Experiența nu este necesară dar reprezintă un avantaj.
  • Responsabilitate, punctualitate, diligență și acuratețe.
  • Atitudine pozitivă și prietenoasă față de clienți și colegi.
Noi oferim:
  • pachet social;
  • Program de lucru în schimburi;
  • Salariul la timp;
  • Treining;

Мы ищем преданного своему делу и квалифицированного человека, который присоединится к нашей команде в качестве текстильщика в нашем престижном отеле.

Мы также готовы принять на работу беженцев!

Обязанности:
  • Эффективная и гигиеничная стирка белья и полотенец в соответствии со стандартами отеля.
  • Глажка и складывание тканей с вниманием к деталям, чтобы обеспечить безупречный внешний вид.
  • Тщательно сортируйте и обращайтесь с одеждой и нижним бельем.
Требования:
  • Опыт работы необязателен, но является преимуществом.
  • Ответственность, пунктуальность, исполнительность и аккуратность.
  • Позитивное и доброжелательное отношение к клиентам и коллегам.
Мы предлагаем:
  • Социальный пакет;
  • Сменный график работы;
  • Заработная плата вовремя;
  • Обучение;
Informații suplimentare și interviu telefonic:
+373 79601154 (Elena) între orele 09:00-18:00
+373 69157565 (Natalia) între orele 09:00-18:00

E-mail: info@ariahotel.md
+373 69157565, +373 79601154

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо