Inginer proiectant sisteme de canalizare și alimentare cu apă

J.O.T caută designeri care să se alăture echipei noastre!

J.O.T este o companie de management de proiect cu sediul în Israel, cu echipe mixte care lucrează în străinătate.

Atribuțiile:
  • Elaborarea documentației de proiect, de lucru și de execuție pentru sistemele de alimentare cu apă și drenaj;
  • Efectuarea calculelor;
  • Relații cu clienții și cu personalul.
Cerințe:
  • Studii superioare;
  • Abilități în utilizarea Revit și AutoCad;
  • Experiență în proiectarea și implementarea sistemelor de alimentare cu apa pentru clădiri rezidențiale și industriale;
  • Abilitatea de a lucra cu BIM 360 va fi un plus;
  • Nivelul de engleza B1 (intermediar) și peste va fi un avantaj;
  • Cunoașterea limbii ruse sau engleze la un nivel de conversatie sigur este OBLIGATORIE.
Condiții de lucru:
  • Lucru de la distanță;
  • Muncă cu normă întreagă pentru o perioadă lungă de timp;
  • 5/2, 9 ore pe zi;
  • Salariu stabil și plătit la timp;
  • Asistență în fiecare etapă de lucru;
  • Cursuri gratuite de limba engleza.
Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul în engleză sau rusă sau să ne contactați în orice mod convenabil.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть