Inginer Calitate

Poziție:

Companie: Djofra M SRL
Locație: Chisinau, Moldova
Tip de angajare: Full-time

Despre companie: Suntem un producător de plasă din fibră de sticlă de înaltă calitate, destinat construcțiilor și industriei. Căutăm un inginer de calitate pentru a ne întări echipa și a asigura standardele noastre de calitate.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și actualizarea instrucțiunilor și standardelor de calitate.
  • Controlul calității pe toate etapele de producție.
  • Efectuarea testelor de rezistență și verificarea produselor.
  • Analiza datelor și propunerea de îmbunătățiri.
  • Audituri interne de calitate.
  • Instruirea și suportul pentru personalul de producție.
  • Gestionarea documentației de calitate.

Cerințe:

  • Studii superioare tehnice.
  • Experiență în controlul calității (minim 3 ani).
  • Cunoștințe despre standardele ISO 9001.
  • Abilități în gestionarea documentației.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă; engleza este un avantaj.

Ce oferim:

  • Salariu competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • O companie stabilă în creștere.
  • Un mediu de lucru prietenos.

Cum să aplici: Trimiteți CV-ul la cv@constructor.md sau aplicați prin lucru.md. Indicați „Inginer Calitate” în subiectul e-mailului.

Așteptăm aplicațiile voastre!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть