Director Marketing (20 000 MDL + KPI)

Angajăm:

Digital Marketng (20 000 MDL + KPI)

Aveți un obiectiv provocator pentru a obține cele mai bune rezultate în cariera dumneavoastră și pentru a obține rezultate mai bune pentru companie!

Proiecte noastre:
1. artpeople.md
2. amatto.md
3. artrocket.md

Vom fi bucuroși să vă ajutăm să atingeți aceste obiective!

La Amatto producem mobilă și bucătării stilate și confortabile la comandă în Moldova si Europa de mai bine de 9 ani!

Creștem rapid și activ. De aceea suntem în căutarea unui Director de Marketing. În acest rol vei supraveghea eforturile de promovare și publicitate ale companiei, pentru a stimula vânzările și a spori gradul de conștientizare a brandului atât pe piața locală, cât și pe cea europeană!

Responsabilități:

  • Gestionarea departamentul de marketing: designer, SMM, web
  • Proiectarea și implementarea strategiilor de marketing
  • Dezvoltarea campaniilor de publicitate
  • Generarea de lead-uri
  • Creativ
  • Producerea de conținut
  • Efectuarea cercetărilor generale de piață și strategiile de marketing

Condiții de muncă:

  • Salariu: partea fixă de 20000 MDL + KPI (plan de lead-uri, trafic)
  • Sistem de motivare transparent, inteligibil și eficient
  • Ceai, cafea, dulciuri la birou
  • Prânzuri din contul companiei (după perioada de probă)
  • Instruire profesională asigurată de companie
  • Lucru pe rezultat

Competențe și abilități:

  • 3+ ani de experiență de lucru în marketing
  • Experiență solidă în gestionarea proiectelor de marketing și publicitate cap-coadă
  • Experiență în crearea de campanii de publicitate
  • Cunoștințe temeinice de analiză web (ex: Google Analytics, WebTrends etc.) și Google Adwords
  • Gândire analitică și creativă

Dacă cele menționate mai sus sunt despre tine, aplică acum!

Pentru a afla mai multe despre noi, accesează www.amatto.md.
Telefon - 062101900

E-mail: hr@amatto.md
062101900

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть