Designer Grafic

Suntem în căutarea unui Designer Grafic talentat pentru a se alătura echipei noastre. Ca designer grafic, vei juca un rol crucial în crearea materialelor vizuale care să promoveze proprietățile noastre și să îmbunătățească identitatea brandului nostru. Vei avea oportunitatea de a lucra cu o gamă variată de proiecte, de la broșuri și prezentări la conținut pentru mediul online.

Responsabilități:

  • Crearea și dezvoltarea materialelor grafice pentru promovarea proprietăților imobiliare;
  • Designul de reclame, bannere, broșuri, și alte materiale publicitare;
  • Colaborarea strânsă cu echipa de marketing pentru a asigura coerența vizuală a brandului;
  • Contribuirea la dezvoltarea conceptelor creative și a designului pentru campaniile noastre de marketing;
  • Adaptarea materialelor pentru mediul online și social media;

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în design grafic;
  • Cunoștințe solide în utilizarea software-ului de design (Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator, Indesign);
  • Comunicare excelentă atât verbală cât și scrisă în limba română și rusă;
  • Abilități excelente de comunicare și colaborare;
  • Atitudine proactivă și creativitate;
  • Abilitatea de a lucra într-un mediu cu termene limită strânse;
  • Experiența în industria imobiliară este un avantaj, dar nu este obligatorie;

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o agenție imobiliară de succes și în creștere;
  • Mediu de lucru stimulant și dinamic;
  • Salariu competitiv și beneficii suplimentare;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei;

Dacă consideri că te potrivești pentru a fi Designer Graphic în compania MIRAX, așteptăm CV-ul tău la adresa electronică: hr@mirax.md iar noi te vom contacta cât mai curând posibil.

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть