Creator de Conținut Video

MobiCasa

22 Сентября 2024

MobiCasa angajeaza:

Căutăm un creator de conținut video pasionat și creativ care să se alăture echipei noastre pentru a crea videoclipuri scurte despre produsele noastre. Acestea vor fi utilizate pe paginile noastre de Instagram și Facebook și în campanii ADS.

MobiCasa este o companie care vinde mobilier exclusiv din lemn natural. Creștem rapid și activ, în ultimile 6 luni ne bucurăm de rezultate mari. Din acest motiv căutăm un content creator care să se integreze rapid și eficient la locul de muncă.

Ce căutăm:

  • Experiență în crearea și editarea videoclipurilor
  • Creativitate și abilități excelente de storytelling vizual
  • Cunoștințe despre tendințele din social media (Instagram, Facebook)
  • Abilitatea de a lucra cu deadline-uri și de a crea conținut scurt, de impact
  • Experiența cu filamrea video pentru campanii ADS și YouTube vor constitui un avantaj.

Responsabilități:

  • Crearea de videoclipuri scurte și atractive despre produsele noastre.
  • Creare scenarii pentru videoclipuri inspiraționale și informative despre mobilă pentru copii și premium, stil scandinav, avantajele produselelor ECO din lemn,
  • Adaptarea conținutului video pentru Instagram și Facebook
  • Editarea videoclipurilor, inclusiv adăugarea de subtitrări pentru o experiență mai accesibilă.
  • Colaborarea cu echipa de marketing pentru a crea conținut vizual care să susțină campaniile noastre

Ce oferim:

  • Posibilitate de colaborare part-time (flexibilitate)
  • Un mediu creativ și dinamic
  • Oportunitatea de a contribui la creșterea prezenței online a brandului nostru
  • Salariu depinde de programul de muncă, part time sau full time
  • Dacă ești pasionat/ă de crearea de conținut video și vrei să aduci idei inovatoare în echipa noastră, așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Trimite-ne portofoliul tău și CV-ul la partner.mobicasa@gmail.com
Tel: 069134490

Mai jos vezi pagina noastră de Instagram:

E-mail: partner.mobicasa@gmail.com
Telefon: 069134490

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть