Content manager (SMM), Chișinău

Clientul nostru, unul dintre producătorii de mobilier cu o istorie unică și bogată ce ține cont cu desăvârșire de toate tendințele designului modern este în căutare de un specialist pentru poziția de:

CONTENT MANAGER (SMM), CHIȘINĂU

Responsabilități:

  • Crearea de conținut deosebit și captivant;
  • Redactarea textelor, postărilor pentru site și platformele de social media;
  • Monitorizarea conținutului, folosind date și analize pentru a face modificări de îmbunătățire;
  • Un avantaj îl constituie capacitatea de montarea clipurilor video și crearea reels-urilor.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române și rusă, accent pe abilitățile de scriere corectă;
  • Persoană punctuală și cu inițiativă de creștere și dezvoltare în domeniu;
  • Cunoașterea lucrului cu platformele de social media și tendințele acestora;
  • Experiența în domeniu constituie un punct forte.

Compania oferă:

  • Nivelul salarial: 15.000-18.000 lei net în dependență de experiența și capacitățile potențialului angajat. Dacă candidatul potrivit deține capacitatea de a filma și monta clipurile video atunci va fi oferit un nivel salarial mai înalt;
  • Lucru full-time în oficiu de la 9.00-18.00, 5 zile/săptămână cu posibilitatea de lucru hybrid (home/office);
  • Oportunitatea de a pleca în deplasări de serviciu;
  • Mediu de lucru plăcut într-o echipă dinamică sub conducerea unui director de marketing profesional;
  • Angajare oficială cu pachet social complet;
  • Oferirea training-urilor de instruire;
  • Creștere și dezvoltare profesională în domeniu.

Vă sugerăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail: Dopomoga.Staffing@gmail.com, indicând denumirea poziției vacante.

O zi frumoasă în continuare.

Pentru mai multe detalii, vă rog să ne contactați la numărul de telefon: +373 787 08 500.

E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
Telefon: (+373) 787 08 500

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть