Contabil(ă)

Angajăm:

Contabil(ă)

Cerințe:

  • Experiență în domeniu constituie un avantaj, dar și fără experiență;
  • Cunoașterea PC (1C contabilitate versiunea 7.7-8.3 și pachetul Microsoft Office);
  • Studii economice medii/superioare (contabile, economice, financiare);
  • Capacitate de învățare, gândire analitică;
  • Abilități de comunicare;
  • Responsabilitate și capacitate de lucru în echipă;
  • Cunoașterea limbilor Română/Rusă, Engleză (constituie un avantaj);
  • Punctualitate, aptitudini de a lucra cu documentele;
  • Capacitatea de a îndeplini sarcinile la timp;
  • Capacitate de planificare și control.

Responsabilități:

  • Procesarea tuturor actelor primare (facturi, importuri, exporturi, foi de parcurs, acte de casare, deconturi de avans, etc.);
  • Procesarea extraselor bancare, a casieriilor, POS-terminalelor;
  • Îndeplinirea altor sarcini primite de la contabilul coordonator.

Oferim:

  • Lucru într-o echipă stabilă;
  • Instruire continuă și oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști;
  • Pachet social deplin;
  • Angajare oficială în câmpul muncii;
  • 5 zile lucrătoare pe săptămână 9.00 - 18.00;
  • Posibilități de dezvoltare profesională.

Locul de muncă: sectorul Buiucani, str. Calea Ieșilor 17/2, etaj 3, mun. Chișinău.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: daniel.lungu@law.md.
Telefon de contact: +373 60261456, Daniel.

E-mail: daniel.lungu@law.md
Telefon: +373 60261456

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Dynamic

Contabil(ă)

Dynamic • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть