Contabil-operator

Compania cu renume internațional Î.M. ROMPETROL MOLDOVA S.A. - una din cele mai puternice companii din Estul Europei si un important jucator in regiunea Marii Negre si Marii Mediterane, care activează în domeniul petrolier și de gaze.
Anunță deschiderea poziției de:

Responsabilități principale:

  • Evidenta documentelor contabile primare;
  • Verificarea facturilor fiscale in termenul stabilit;
  • Introducerea datelor in program contabil 1-C, SAP;
  • Lucrul cu actele de verificare;
  • Evidenta operatiuni casierie;
  • Asigurarea deservirii clienților la nivel înalt etc.;
  • Lucrul în ture de zi, o zi peste una. Tura de 12 ore (Program de Luni-Sîmbătă).

Principalele cerințele față de candidați:

  • Studii superioare/medii de specialitate (contabilitate si audit, finante si banci, economie);
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Experiența de lucru în domeniu aferent - este un avantaj;
  • Aspect prezentabil și capacitatea de comunicare eficientă;
  • Gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate.

Ce oferim:

  • Salariul competitiv;
  • Compensația cheltuielilor de transport auto;
  • Tichete de masă;
  • Asigurare medicală facultativă;
  • Screening anual al sănătății în spitalele private;
  • Telefon mobil, laptop;
  • Aplicație sport Fit;
  • Mediu de lucru confortabil și prietenos;
  • Creștere profesională.

* Locul de muncă - Depozitul petrolier Chișinău, str. Industrială 6.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV întocmit in limba romana pe adresa: hrmd@rompetrol.com, cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant pentru care candidați.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

E-mail: hrmd@rompetrol.com
Nr de contact: 069558811

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть