Contabil | 13.000 MDL

Despre companie:

Compania NGA (Next Generation Accountancy) prestează servicii financiar-contabile și de audit din anul 2015. Deținând astăzi peste 130 de companii private în portofoliul său. Pe parcursul activității sale, NGA a devenit mai mult decât un concept, este o echipă, o sursă de motivație și o creștere continuă bazată pe o politică de activitate individuală.

Mai multe despre companie: https://nga.md/

Responsabilități:

  • Ciclului de contabilitate primar:

        - Procesarea facturilor de livrare și procurare
        - Procesarea extraselor bancare și a registrelor de casă
        - Evidența operațiunilor de casă
        - Evidența stocurilor

  • Efectuarea transferurilor bancare
  • Pregătirea registrelor contabile pentru raportarea lunară
  • Efectuarea calculelor și achitarea salariilor
  • Întocmirea și depunerea declarațiilor lunare, trimestriale și anuale (pentru companii cu rulaje mici)

Cerințe:

  • Studii superioare de licență finalizate în Contabilitate. Studiile masterale constituie un avantaj
  • Experiență de minimum 1 an
  • Experiență în cadrul companiilor de prestare a serviciilor de contabilitate constituie un avantaj
  • Cunoștințe avansate ale limbii române și ruse. Limba engleza constituie un avantaj
  • Abilități de multitasking și gestiune eficientă a timpului
  • Persoană tânără, dinamică și ambițioasă
  • Persoană atentă, analitică și cu abilități profunde de comunicare.
  • Flexibilitate și capacitate de muncă în echipă
  • Cunoștințe în 1C versiunea 8.2 și 7.7

Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Creștere profesională și salarială
  • Lunch inclus
  • Echipă tânără și dinamică
  • Training-uri de dezvoltare achitate de către companie
  • Acces la literatura de specialitate

Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul partenerului nostru de recrutare hr@mantis.md și vă vom contacta în cel mai scurt timp!

E-mail: hr@mantis.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть