Consultant/ă Vinzari Online si Asistență Clienți

Angajăm:

Suntem în căutare de Consultant Vinzari Online si Asistenta Clienti.

Cu siguranță locul tău e aici, dacă:

  • Deții o experiență de 1 an în domeniul vânzărilor de mobilă.
  • Ești deschis comunicării și aduci o atitudine pozitivă în orice situație.
  • Ai abilități de negociere.
  • Ești empatic.

Responsabilități pentru această poziție:

  • Consultanță: Oferă consultanță și ghidare clienților în ceea ce privește selecția și achiziționarea pieselor de mobilier în showroom. Răspunde la întrebările și nevoile acestora pentru a asigura o experiență completă și informativă.
  • Gestionarea Datelor Precise: Înregistrează și actualizează datele relevante ale clienților în baza noastră de date, contribuind astfel la menținerea unei evidențe clare și eficiente.
  • Utilizarea Sistemului CRM: Folosește sistemul nostru CRM pentru a urmări și gestiona cu succes interacțiunile și informațiile clienților, asigurând o colaborare bine organizată.

Ce îți oferim:

  • Pachet Salarial Atractiv: Salariu fix (începând de la 10,000 lei - în raport cu abilitățile pe care le ai) + bonusuri bazate pe performanțe (% din vânzări).
  • Program flexibil de lucru: 5 zile peste 2 zile.  Luni-vineri: 10:00-19:00, Sâmbătă/Duminică: 10:00 - 18:00.
  • Beneficii Sociale Complete: Îți oferim pachet social complet pentru a-ți asigura bunăstarea și securitatea.
  • Unealta Ta de Comunicare: Telefon de serviciu și compensarea cheltuielilor pentru telefonie mobilă.
  • Instruire profesională.

Adresa: Chișinău, str. Calea Trușenilor 91, incinta Creator Mall.

Trimite CV-ul la adresa hr@tronex.md sau sună ACUM la 060468333.

E-mail: hr@tronex.md
Telefon: 060468333

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть