Completator de mărfuri

DMLink

23 Сентября 2024

Angajăm:

Compania DMlink, lider în domeniul telecomunicațiilor în Republica Moldova, invită specialist calificat să se alăture echipelor noastre pe postul de Completator de mărfuri.

Îți oferim:

  • Pachet de remunerare atractiv
  • Oficiul în centrul capitalei
  • Mediu plăcut si prietenos, care încurajează inovatia, creativitatea și dezvoltarea profesională
  • Program de lucru: de luni până vineri, de la 09.00 până la 18.00 (o sâmbătă lucrătoare pe lună, între orele 10.00 - 15.00)
  • Evenimente corporative, team-buildinguri și activități de echipă distractive
  • Ceai, cafea și fructe din partea companiei

Ce vom aprecia la tine:

  • cunoașterea limbilor rusă și română este obligatorie;
  • seriozitate, responsabilitate, disciplina, abilitati de comunicare;
  • experienta de munca in domeniu constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • Primirea si stocarea marfii in depozit conform actelor de insotire;
  • Aranjarea marfii in depozit pe categorii;
  • Pregatirea si verificarea comenzilor spre livrare;
  • Participă la primirea importului de marfă;
  • Participă la inventarierile periodice ale depozitului.

Expediați CV-ul cu indicarea poziției „Completator de mărfuri” la adresa  electronică: hr@dmlink.md.

Detalii despre salarizare, alte condiții specifice vor fi oferite în cadrul interviului de selecție.

E-mail: hr@dmlink.md
+373 78 004009

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Completator mărfuri la depozit

Solvex-Lux • 9 Сентября 2024, Кишинев

Отправить CV

Completator mărfuri

Kawaii Cat • Сегодня, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть