Chelner - sec. Centru 15 000 de lei

Despre noi: Restaurantul nostru este un local confortabil, unde fiecare oaspete este întâmpinat cu căldură și ospitalitate. Suntem mândri de meniul nostru autentic, preparat cu dragoste pentru detalii, și de atmosfera pitorească.

Condiții:
  • Program: ture de 3/3;
  • Salariu competitiv și bacșișuri;
  • Oportunități pentru creștere profesională și dezvoltare.
Responsabilități:
  • Salutarea și însoțirea oaspeților la masă;
  • Consultarea cu privire la meniu și băuturi;
  • Preluarea și transmiterea comenzilor către bucătărie;
  • Servirea mâncărurilor și băuturilor;
  • Încasarea facturilor și gestionarea plăților;
  • Menținerea curățeniei și a ordinii în sala de restaurant.
Cerințe:
  • Experiență în domeniul restaurantelor;
  • Politețe și atitudine prietenoasă față de oaspeți;
  • Abilități excelente de comunicare.
Alăturați-vă echipei noastre și deveniți parte din lumea fascinantă a gastronomiei!

Tel: 060777582

О нас: Наш ресторан - это уютное  заведение, где каждый гость встречается с теплом и радушием. Мы гордимся нашим аутентичным меню, приготовленным с любовью к деталям, и живописной атмосферой.

Условия:
  • График: посменный 3/3;
  • Конкурентная заработная плата и чаевые;
  • Возможности для профессионального роста и развития.
Функционал:
  • Приветствие и сопровождение гостей к столу;
  • Консультация по меню и напиткам;
  • Принятие заказов и их передача на кухню;
  • Подача блюд и напитков;
  • Оплата счетов и обработка платежей;
  • Поддержание чистоты и порядка в зале.
Требования:
  • Опыт работы в ресторанне;
  • Вежливость и дружелюбное отношение к гостям;
  • Отличные коммуникативные навыки.
Присоединяйтесь к нашей команде и станьте частью увлекательного мира гастрономии!

Тел: 060777582

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо