B2B Sales Manager

Simpals- este cel mai mare panou de anunțuri, harta detaliată a Moldovei, desene animate grozave, știri de ultimă oră, publicitate eficientă, dispozitive pentru înot și scufundări în apnee apreciate la nivel internațional, serviciu de bilete online, înverzirea și pictarea orașului, și cele mai grandioase evenimente sportive din țară.

Echipa B2B Sales este motorul principal pentru creșterea și dezvoltarea businessului prin intermediul promovării.

Misiunea noastră este simplă: să conectăm afacerile cu oportunitățile la timpul și momentul potrivit generând vizibilitate și notorietate.

Având o vastă experiență și o abordare strategică, echipa noastră de experți în digital marketing și vânzări B2B este dedicată promovării produselor și serviciilor partenerilor noștri în cadrul celei mai dinamice și influente rețele din Moldova: Platformele Simpals - point.md, stiri.md, 999.md.

Ce îți oferim:
  • Mod de lucru hibrid;
  • Lucru într-o echipă tânără și în continuă dezvoltare;
  • Investiții în dezvoltarea personală;
  • Oportunități de creștere în carieră;
  • Salariu nelimitat (depinde doar de tine și ambiția ta);
  • Abonamente pentru călătoriile cu transportul public;
  • Abonament la sport;
  • Teambuilding-uri fiecare trimestru;
  • Ceai, cafea, apă, biscuiți, fructe întotdeauna la dispoziția angajaților;
  • Activități de teambuilding și evenimente corporative;
  • Zi liberă în ziua de naștere.
și evident:
  • Contract de muncă oficial;
  • Ambianță de lucru prietenoasă;
  • Salariu stabil, plătit întotdeauna în ultima zi a lunii;
  • Concediu medical plătit 100% din salariu.
Ce responsabilități vei avea:
  •  Planificarea strategică pentru îndeplinirea planului de vânzări;
  •  Calificarea potențialilor clienți B2B;
  •  Contactarea clienților noi și dezvoltarea relațiilor de parteneriat;
  •  Prezentarea serviciilor în format online sau fizic;
  •  Vânzarea soluțiilor de promovare clienților noi;
  •  Livrarea serviciilor (prin plasarea publicității);
  •  Evidența clienților în sistemul CRM;
Prin urmare, dacă:
  • ai experiență în vânzări B2B;
  • îți place să te dezvolți și ești orientat(ă) către rezultat;
  • iubești să comunici și să dezvolți relații cu antreprenori, sau persoane care dezvoltă afaceri;
  • îți plac provocările și nu te limitezi la sarcini de rutină;
  • cunoști limba română și rusă;
  • ai abilități și experiență de utilizare a calculatorului (MS Word, Excel etc.);
  • îți plac vânzările și ai skilluri dezvoltate pentru asta;
… să știi că funcția este potrivită pentru tine și așteptăm să te cunoaștem.

Vei avea la dispoziție:
  • MacBook performant și accesorii la el;
  • Telefon și număr corporativ;
  • Onboarding ghidat;
  • Suport permanent de la Team Lead-ul echipei;
  • Acces la cea mai mare bază de companii din Moldova;
  • Acces la Simpals Academy - platforma de cursuri online, masterclass-uri, bibliotecă de cărți audio și cărți fizice.

E-mail: jobs@simpals.com

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть