Asistent manager marketing (în agenție de marketing)

Angajăm:

Suntem în căutarea unui coleg sau colege pentru poziția de Asistent Manager Marketing. Dacă ești la începutul carierei în marketing sau ai deja experiență, te invităm să te alături echipei noastre!

Cerințe:

  • Fluență în limba română și rusă;
  • Abilități excelente de comunicare;
  • O atitudine proactivă și o dorință de a învăța și crește alături de noi;
  • Dacă ești gata să îți începi sau să îți continui cariera în marketing cu o echipă care pune preț pe dezvoltarea profesională, trimite-ne CV-ul tău;
  • Vrei să creștem împreună în lumea marketingului, aplica aici!

Responsabilități:

  • Vei efectua sarcini variate legate de activitatea de marketing, lucrând sub îndrumarea constantă a unui mentor;
  • Ne angajăm să oferim instruire continuă pentru dezvoltarea abilităților tale.

Ce oferim:

  • Un salariu inițial de 10,000 lei, cu posibilitatea de revizuire salarială la fiecare 6 luni;
  • Oportunități ample de creștere profesională într-un mediu prietenos și dinamic;
  • Angajare pe termen lung cu intenția de dezvoltare a unei cariere solide în marketing;
  • Regim de muncă remote, full time;
  • Angajare oficială.

Alătura-te forței noastre creative de marketing!

E-mail: cristina.polevoi@infinitech.md
În subiectul email-ului vă rog să indicați postul pentru care aplicați

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть