Asistent/-ă în departamentul de PR

Acum ai posibilitatea unică de a lucra în echipa celor mai buni specialiști din țară.

Dezvoltatorul imobiliar A-Casa anunță post vacant pentru ocuparea funcției de:

Scopul funcției este:
De a face compania și produsele sale bine cunoscute în domeniul de activitate. Creșterea bunei imagini în rândul publicului (intern și extern).

Suntem pregătiți să oferim un pachet de beneficii ce asigură:

  • Stabilitate și încredere;
  • Angajare oficială;
  • Remunerare atractivă, ce se achită la timp;
  • Instrumente, informații și suportul necesar pentru ca să te ajutăm în realizarea obiectivelor;
  • Regim de muncă comod, 8:30 – 17:00;
  • O atitudine deschisă din partea conducerii;
  • Aprecierea inițiativei și a ideilor inovative;
  • Posibilitatea de creștere profesională;
  • Acces la programe de instruire;
  • Oficiu cu condiții de muncă confortabile;
  • Echipă tânără, orientată spre creșterea performanțelor.

Ce atribuții funcționale o să ai:

  • Colectarea noutăților despre activitățile companiei, informarea angajaților despre aceste activități, promovarea evenimentelor corporative care formează o atitudine bună față de companie.
  • Planificarea și promovarea evenimentelor care vor atrage atenția și vor trezi interesul publicului.
  • Crearea strategiilor de comunicare în on-line și off-line.
  • Crearea materialelor promoționale (afishe publicitare, bannere web ș.a.).

Pentru noi este important, ca viitorul nostru coleg să dețină următoarele competențe:

  • Creativitate și responsabilitate asupra deciziilor luate;
  • Cunoaște și aplică în practică procesul de comunicare structurat;
  • Are spirit de observație și este atent/ă la detalii;
  • Are o atitudine pozitivă și echilibru emoțional;
  • Determinarea de a reuși și dorința de a învăța;
  • Un avantaj al candidatului va fi cunoașterea unei din programele: CorelDraw, AdobePhotoshop, Figma.

Suntem deschiși pentru noi colegi fără experiență cu care ne vom împărți cu toate cunoștințele noastre.
Poți face și tu parte din Echipa noastră. În echipa cu o treaptă mai sus.

Dacă competențele tale corespund necesităților acestei funcții,

Transmite CV-ul la adresa electronică hr.acasa.md@gmail.com indicând în subiectul scrisorii „Asistent/ă PR”.

E-mail: hr.acasa.md@gmail.com
078880208

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть