Agenţi comerciali în oraşul Chişinău şi regiuni, categoria VINURI, TT

Compania Trigor AVD SRL angajează:

Compania Trigor AVD SRL este una dintre cele mai mari companii de distribuţie şi logistică din ţară. Cu o experienţă de peste 20 ani în domeniul importului, vânzării şi distribuirii de produse alimentare şi nealimentare pe întreg teritoriul ţării.

Responsabilităţile postului:

  • Răspunde pentru calitatea aprovizionării clienţilor cu produsele din portofoliul TRIGOR
  • Răspunde de urmărirea încasarii sumelor datorate de către clienţi şi de transmiterea documentelor de vânzari;
  • Participă activ la planificarea şi implementarea strategiei de vânzări;
  • Urmareşte derularea şi finalizarea contractelor.

Cerinţe specifice postului:

  • Studii superioare;
  • Cunoştinte operare PC (Microsoft Word si Excel);
  • Permis de conducere categoria B.
  • Disponibilitate pentru deplasarea în regiuni

Se oferă:

  • Salariu competitiv şi bonus de performanţă;
  • Maşină de serviciu, combustibil conform rutei;
  • Training in-house sau externalizat.

CV-ul obligatoriu expediaţi pe e-mail: viorel.moldovan@trigor.md.
Detalii la numărul: 068 138811, supervisorul de categorie.

E-mail: viorel.moldovan@trigor.md
Telefon: 068 138811

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть