Agent de vânzări în call center

Power Jan angajează:

Căutăm un agent de vânzări entuziast și orientat spre rezultate pentru a se alătura echipei noastre de call center. Candidatul ideal va fi responsabil pentru efectuarea apelurilor către clienții noștri existenți și potențiali, prezentarea produselor și serviciilor noastre și încheierea vânzărilor.

Responsabilități:

  • Vânzarea produselor și serviciilor noastre prin intermediul apelurilor telefonice
  • Asigurarea că toate întrebările clienților sunt răspunse într-un mod precis și prompt
  • Actualizarea bazelor noastre de date cu informații relevante despre clienți și vânzări
  • Îndeplinirea obiectivelor de vânzări și performanță stabilite de companie

Cerințe:

       -Toate apelurile se efectuiaza in limba engleza
  • Experiență anterioară într-un rol similar în call center sau vânzări
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă
  • Abilități de negociere și închidere a vânzărilor
  • Capacitatea de a gestiona mai multe apeluri și prioritizarea sarcinilor într-un mediu dinamic
  • Atitudine pozitivă și orientată spre rezultate
  • Experiență în utilizarea computerului și a aplicațiilor de bază, cum ar fi Microsoft Office și software-ul CRM
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv, incluzând bonusuri de performanță și comisioane
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei
  • Program de formare și dezvoltare profesională
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant
Dacă sunteți interesat să faceți parte dintr-o echipă dinamică și orientată spre rezultate, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră.

Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră în compania noastră.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть