Agent de securitate

Port Mall, cel mai mare mall din țară, angajează:

Responsabilități:

  • Asigurarea siguranței și securității persoanelor, bunurilor si proprietății.
  • Monitorizarea si patrularea zonei de securitate pentru a detecta orice activitate suspectă.
  • Verificarea si controlul accesului la zonele restricționate.
  • Intervenția în caz de incidente și gestionarea situațiilor de urgență.
  • Raportarea oricăror incidente sau activități suspecte către autoritățile competente.
  • Mentenanța echipamentelor de securitate și asigurarea ca acestea sunt funcționale.
  • Asigurarea unei atitudini profesionale și respectuoase față de clienți, angajați si vizitatori.

Grozav dacă ai:

  • Studii în domeniul: protecţie, pază sau securitate.
  • Experiență de lucru în domeniul respectiv nu mai puțin de 1 an.
  • Exterior prezentabil.
  • Cunoașterea l.română și l.rusă.

Ce oferim noi:

  • Experiență într-o companie modernă;
  • Salariu competitiv;
  • Loc de muncă confortabil.

Dacă ești cel mai bun în ceea ce faci, vino la noi în echipă.

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: hr@portmall.md
Informații suplimentare la tel.: 061 033 522

e-mail: hr@portmall.md
tel.: 061 033 522

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть