Training Manager

Art People
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 15000 MDL
График: Полный рабочий день
În premieră pentru Republica Moldova dezvoltăm un curs de instruire profesională pentru designerii de mobilier și suntem în căutarea unui training manager care să participe la elaborarea și implementarea cursului respectiv.
Persoana potrivită pentru acest job a lucrat anterior în poziția de designer de mobilier, cunoaște foarte bine materialele și accesoriile și are competențe necesare pentru realizarea procesului de formare profesională.
Responsabilități:

participarea la dezvoltarea și elaborarea programului de formare a cursanților;
instruirea candidaților pentru poziția de design manager privind diverse aspecte ale producerii de mobilier (materiale, fațade, accesorii, etc.);
predarea regulilor de elaborare a proiectelor de design;
oferirea de asistență în procesul de formare;
evaluarea cursanților după încheierea procesului de instruire.

Oferim:

un salariu de 15 000 lei + bonusuri;
un sistem de motivare și oportunități de carieră;
mese din contul companiei;
șansa de a face parte dintr-o echipă unită de profesioniști.

Program: 9:30-18:00 (de luni pînă vineri), cu pauza de masă și plimbări în parc.
Ești perseverent? Te orientezi spre rezultat și nu te concentrezi doar asupra procesului?
Vrei să cîștigi bani și să te dezvolți alături de noi? Expediază chiar acum CV-ul, suntem nerăbdători să te cunoaștem! E-mail: hr.artpeople@gmail.com
Telefon: 062101900
Телефон:
062101900
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть