Support

ViClinic
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Удаленная работа / Freelance
ViClinic este un startup cu capital din Statele Unite ale America și reprezintă aplicație mobilă precum și aplicație web, pentru persoanele care au nevoie de o consultare la medic în orice perioadă a zilei sau aflându-se într-o țară unde medicina este scumpă, astfel economisind bani. Iar medicii au posibilitatea de a câștiga bani, consultând pacienți fiind la distanță. În perioada CoVID unde interacțiunile fizice se recomandă a fi minime, este o soluție bună.

Ne dorim să creștem și să contribuim cât mai mult la îmbunătățirea calității medicinei.

RESPONSABILITĂȚI
La moment suntem în căutarea unui Customer Support specialist (care vorbește fluent limba română precum și limba rusă, engleza constituie un avantaj). Responsabilitățile de bază sunt în comunicarea cu clienții serviciului nostru prin e-mail și online chat.

CANDIDATURA POTRIVITĂ
Un vorbitor fluent de limbă română și rusă, scris și vorbită
O persoană descurcăreață, responsabilă și dornica de a învăța și evolua
Persoană muncitoare și îndreptată spre a atinge rezultate
Ești în stare să îți administrezi timpul, să lucrezi independent dar fiind în același timp parte a unei echipe

OFERTA NOASTRĂ
Vei face parte dintr-o companie internațională
Membri Park-ului IT din Moldova
Posibilitatea de a lucra la distanță
După perioada de testare de 3 luni, revizuim salariul în dependență de succese
Alte beneficii se discută în timpul interview-ului

Te-ai regăsit în descrierea de mai sus? Trimite CV-ul tău la adresa electronică designresidence.net@gmail.com
Контактное лицо:
Daniel
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть