Specialist recrutare/recruiter

Dayger
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 10000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Suntem compania Dayger Recruitment, companie din Marea Britanie cu sediul la
Chișinău. Căutăm Specialist Recrutare pentru a suplini pozițiile din construcție a partenerilor noștri cu personal pe piața din Marea Britanie. Se va lucra cu platformele din UK, în limba engleză cu diverse naționalități. Este o bună oportunitate de a îmbunătăți nivelul de limbă engleză.

Responsabilitățile:
Promovarea anunțurilor pe platforme din UK;
Organizarea procesului de recrutare și selecție a personalului pentru posturile vacante;
Intervieverea candidaților și evaluarea candidaților, procesul de decizie Vă aparține în totalitate.
Promovarea brandului companiei pe piața muncii din Marea Britanie.

Cerințe față de candidat:
Experiență de cel puțin 1 an în Recrutare/HR este obligatoriu;
Сunoașterea limbii române și engleze (nivel cel puțin B1);
Înalte abilități de comunicare și negociere;
Cunoștințe solide despre metodele moderne de recrutare.

Beneficii:
Salariu 10000 lei + % din numărul de recrutări pe lună (un salariu de minim 15000 lei este garantat);
Programul de muncă este de 7 ore de lucru - 11.00-19.00;
Posibilitatea de a îmbunătăți nivelul de limbă engleză;
Posibilitate de a activa într-o echipă dinamică și cu specialiști din UK;
Oportunități de avansare în carieră;
Training și dezvoltare continuă;
Instruire gratuită.

Persoanele interesate pot expedia CV pe adresa hr@himonkeydigital.com sau sunați la numărul de telefon: +37379584819
Телефон:
076543857
Контактное лицо:
Irina
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть