Manager de Vânzări - Limba Italiană | Germană | Portugheză | Spaniolă

MD Target
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 1500 USD
График: Полный рабочий день
Готовы трудоустроить беженцев
Compania Target MD este o companie inovatoare specializată în furnizarea de servicii de înaltă calitate în domeniul financiar. Ne angajăm să oferim clienților noștri o abordare personalizată și un serviciu impecabil, iar pentru aceasta avem nevoie de lideri în vânzări.
Poziții disponibile:

Manager de Vânzări
Lider de Echipă
Manager de Retenție

Responsabilități:

Să efectuați consultanțe de înaltă calitate despre produsele și serviciile noastre, identificând nevoile clienților.
Să realizați vânzări și să atingeți obiectivele stabilite.
Să mențineți un nivel ridicat al serviciului și să stabiliți relații pe termen lung cu clienții.

Cerințe:

Experiența în vânzări sau cu clienții va fi un avantaj.
Disponibilitatea de a învăța și de a crește.
Abilități de comunicare sigure și capacitate de negociere.
Capacitatea de a lucra în multitasking.
Dorința de a crește și de a atinge noi culmi în carieră.

Condiții:

Salariu fix începând de la 1000 $ + % și bonusuri pentru vânzări.
Loc de muncă într-un birou situat în centrul Chișinăului.
Program fix între orele 10:00 și 20:00.

Dacă ești ambițios, cu perspective mari și dorești să atingi un venit de 2500-3000 $, TE AȘTEPTĂM!
Trimite CV-ul tău la: yana.hr.md@gmail.com.
Sau sună la numărul: +373 78 403 582, Iana
Телефон:
+373 78 403 582
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть