Reprezentant medical vanzari

MT International Group
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 10000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:

Studii superioare sau medii (medicină, farmacie, biologie, chimie) de preferat cu experiență în vânzări;
Experiența de muncă în funcție de reprezentant medical este binevenită;
Cunoașterea sistemului medical local și tendințelor principale în domeniu;
Capacitatea de a lucra individual și în echipă;
Abilități excelente de comunicare și de negociere;
Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
Dorință și capacitate de a învăța; ambiție, motivație pentru avansare în carieră;
Permis de conducere cat. B și experiență activă de conducere a automobilului.
Condiții de muncă:

Posibilitate de integrare într-o echipă de profesioniști;
Oportunități de avansare profesională;
Un salariu motivant;
Automobil de serviciu;
Telefonie mobila corporativa;
Lucrul intr-un mediu plăcut și colectiv prietenos;
Posibilitatea de avansare în carieră în cadrul companiei;
Grafic de lucru full-time.
Responsabilități:

Promovarea imaginii companiei și a produselor în conformitate cu cerințele și standardele aprobate de aceasta;
Îndeplinirea diverselor sarcini și contribuția la atingerea scopurilor companiei.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть