Operatori telefonici, call centre

Компания INFOBUS
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: Дом/Офис
Compania internațională INFOBUS este în căutare managerilor de servicii pentru clienți. Suntem o companie IT care este reprezentată în Europa de Est care dezvoltă și implementează software pentru toți participanții în procesul de transportare pasagerilor de 20 de ani: https://infobus.info/ Acum suntem în procesul de deshidere a unui oficiul nou în Republica Moldova și tindem să creem o echipă ambișioasă și cool.

Cea mai mare realizare a companiei noastre este echipa. Coeziunea, unitatea de opinii și obiective, responsabilitatea, spiritul vesel, atmosfera de familie și petrecerea timpului liber sunt valorile echipei noastre.

Astăzi căutăm un manager deschis, vesel, responsabil, iar clienții noștri sunt pasageri care au achiziționat sau doresc să achiziționeze bilete pentru călătorie.

Responsabilitățile Dvs. vor include:

- preluarea apelurilor de la clienții noștri;
- rezolvarea diferitelor situații care vor apărea;
- procesarea cererilor de la clienti.

Acest job este pentru tine, dacă tu:

- îți place și nu îți este frică să comunici cu oamenii;
- cunoști limbele rusa și romînă;
- ai cel puțin șase luni de experiență în acest job sau ai o dorință nebună de a învăța.

Îți oferim:

- ziua lucrătoare full-time: de la 9.00 pînă la 18.00 5/2;
- lucru la distanță (posibil să lucrezi la birou în viitor);
- instruire gratuită și sprijin în toate etapele de lucru în viitor;
- nivel înalt de salariul (pe oră) cu binusuri și premii;
- dezvoltare și carieră;
- colegi veseli în echipă.

Toată comunicare are loc exclusiv în limba rusă!

Dacă ești gata să schimbi lumea spre bine și să te dezvolți într-o companie internațională, atunci trimite-ți CV-ul pe e-mail hr.ua@infobus.eu în limba rusă sau engleză și deveniți parte din echipa noastră .
Телефон:
+380322320200
Контактное лицо:
HR - менеджер Ольга
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть