Operator secție producere

Pharma Herb
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 18000 MDL
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Compania Pharma Herb este în căutarea unui coleg pentru a suplini funcţia de Muncitor/Operator în Sectorul Producție.

Dacă nu ai experiență, te instruim noi!

Responsabilitățile tale:
- supervizarea maşinilor, uneltor automate şi semiautomate în vederea obţinerii produselor finite;
- supervizarea mașinilor de ambalat în vederea realizării produselor finite conform cerințelor de calitate;
- colaborarea cu echipa în vederea exploatării optime și utilizării utilajului pe care este repartizat, realizării indicatorilor de productivitate și de calitate în procesul de fabricație;
- asigurarea controlului calității a produselor finite;
- respectarea regulile de igienă precum și asigurarea ordinii și curățeniei la locul de muncă.

Ce așteptăm:
- studii medii sau superioare
- atenţie, atitudine pozitivă, responsabilitate;
- disponibilitate de a lucra cu un program flexibil

Ce oferim:
- salariu competitiv;
- bonusuri salariale
- instruiri și ghidare în domeniul de activitate;

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: pharmaherb.srl@gmail.com sau contactează-ne la 0693 90 365 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.

Pharma Herb SRL, mun, Chișinău, sectorul Botanica, Str. Zelinski 36
Телефон:
069390365
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть