Operator limba romana

CALL TIME №9464920, 8 сентября 2020
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:
- Experiența in domeniu este binevenită
- Cunoaşterea foarte buna a limbii corespunzatoare;
-- exprimare corectă și clară, dicție bună;
- deținerea unui calculator personal și a echipamentului necesar pentru a lucra de la distanță.

POZIȚIA NU PRESUPUNE EFECTUAREA DE APELURI RECI SAU CĂUTAREA CLIENȚILOR.

Responsabilități:
- lucrul cu clienții conform unui scenariu prestabilit;
- oferirea de consultații cu privire la produse;
- asistarea completă a clientului, de la oferirea de consultații pînă la livrarea de produse.

Oferim:
- instruire gratuită;
- salariu motivant și stabil.
Ziua de muncă va începe la ore diferite.

Expediați CV-ul la adresa electronică: timetocall.md@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть