Operator la telefon

IGREEN COMPUTERS
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Compania IGREEN COMPUTERS, specializată în întreținerea și comercializarea tehnicii de calcul, anunță despre postul vacant Operator la telefon.

Sarcina principală:
Efectuarea apelurilor telefonice în scopul promovării serviciilor companiei.

Responsabilități:
- Efectuarea și preluarea apelurilor;
- Informarea și consultarea clienților în privința ofertelor speciale/promoțiilor curente;
- Stabilirea întâlnirilor potențialilor clienți cu reprezentantul companiei iGreen Computers;
- Raportarea zilnică a activității desfășurate.

Caracteristici personale:
- Persoană activă, organizată, responsabilă;
- Abilități bune de comunicare;
- Cunoașterea limbilor română sau/și rusă.

Beneficii:
- Angajare oficială în conformitate cu CM al RM;
- Oficiu în centru;
- Salariu motivant + bonusuri;
- Posibilitate de creștere pe plan financiar și profesional;
- Mediu de lucru plăcut, colectiv tânăr și agreabil;
- Reduceri la achiziționarea produselor/serviciilor companiei.

CV-urile Dvs le puteți expedia la adresa ”veaceslav-postica@mail.ru”.
069977443
Veaceslav
E-mail: veaceslav-postica@mail.ru
Site: https://igreen.md
Телефон:
069977443
Контактное лицо:
Veaceslav
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть