Operator Call-Centru

MedExpert №14639345, 26 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Responsabilități:

Preia apelurile telefonice, răspunde la emailuri, oferă explicații și informații clienților companiei;
Identifică nevoile pacienților și le soluționează în cel mai scurt timp posibil;
Înregistrează reclamațiile făcute de clienți, le aduce la cunoștință măsurile întreprinse;
Gestionează și aplanează situațiile de conflict;
Răspunde cu profesionalism și amabilitate la solicitările clienților;

Cerințe:

Studii medicale finisate;
Exprimare și dicție clară prin utilizarea corectă a terminologiei medicale;
Capacitate excelentă de comunicare și convingere;
Orientare spre necesităţile clientului și găsirea soluțiilor;
Capacitate de înţelegere a problemelor și luare a deciziilor;
Utilizator increzut PC (MS Office, Power Point);
Cunoașterea la nivel avansat a limbilor română și rusă;

Beneficii:

Reducere la serviciile companiei;
Posibilități de dezvoltare și creștere profesională;
Salariul atractiv;
Un loc de munca confortabil.

Va rugam sa expediați CV-ul cu poză e adresa electronică indicata mai jos sau sa teefonati la numarul: 068690203. E-mail: resurse.umane@imunotehnomed.md
Telefon: 068690203
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть