Operator call centru

Gravena Sanipro
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Anunț angajare
Operator Call Center
Descrierea funcției
Căutăm operator call center care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Gravena și să îmbunătățim performanța în vânzări.
Despre noi
Compania Gravena este importatorul exclusiv de obiecte sanitare pentru baie în Chișinău și în toată Moldova.
Creștem foarte rapid și activ, în ultimele 6 luni ne bucurăm de rezultate mari, reușind să creștem semnificativ numărul de apeluri primite. Din acest motiv căutăm un manager CallCenter dedicat în echipa noastră, care să se integreze rapid și eficient la locul de muncă.
Ne ajutăm clienții prestând servicii adaptate necesităților pentru a satisface preferințele legate de estetică, preț și calitate.
Descrierea jobului
Pe postul de operator call center vei fi responsabil de 10 obiective importante:
Să răspunzi la apelurile de intrare ale potențialilor clienți;
Să procesezi fluxul de solicitări din platformele online;
Procesarea comenzilor intrate in mod automat pe platforma online;
Să efectuezi apeluri de ieșire;
Procesarea apelurilor ratate(revenirea cu apel telefonic);
Să construiești relații cu clienții de lungă durată;
Să faci constant follow-up către clienții indeciși;
Să asiguri suport clienților care nu găsesc o locație, sau un produs.
Să completezi raportul de activitate zilnic.
Cunoasterea avansata a limbii romane si limbii ruse.

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:
Oferim unui salariu motivant
Sistem de motivație bazat pe Salariu fix +bonus de performanta si motivare
Program de lucru:
-luni-vineri de la 8.30 la 18.00 cu pauză de prânz;
-simbata 8.30-15.00
Locația Str. Uzinelor 11
Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat.
Concediu de odihnă și concediu medical;

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

Ai abilități excelente de comunicare, prezentare și relaționare cu clienții și colegii;
Ai lucrat anterior în poziție de Operator Call Center;
Ai cunoștințe și înțelegi ce înseamnă o relație constantă cu un client
Ești motivat și orientat către realizarea obiectivelor și îndeplinirea targetului;
Ai cunoștințe de MS Office.

Așteptăm CV dvs la adresa de email petru.corman@gravena.md cu tema email „Vreau să lucrez la Gravena în calitate de Operator call center.
Așa vom înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.
Телефон:
068083339, 022-203333
Контактное лицо:
Petru
Сайт:
www.gravena.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть