Operator call center in centru de reparatie a calculatoarelor si telefoanelor.

ProOptimus SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Suntem în căutarea unui operator call center cu pasiune pentru tehnologie, comunicare eficientă și dorința de a oferi asistență de calitate într-un centru de reparații pentru echipamente IT și telefoane mobile. Dacă ești o persoană cu abilități excelente de comunicare și dornică să faci parte dintr-o echipă dinamică, te invităm să aplici!

Cerințe:

Abilități de comunicare bune: Abilitatea de a comunica clar și eficient atât la telefon, cât și în scris.
Pasiune pentru tehnologie: Interes pentru echipamentele IT și telefoanele mobile și dorința de a învăța și a rămâne la curent cu ultimele noutăți în domeniu.
Abilități de gestionare a situațiilor dificile: Capacitatea de a rămâne calm și de a oferi soluții în situații stresante.
Atenție la detalii: Capacitatea de a înregistra și gestiona informațiile cu precizie.
Flexibilitate: Disponibilitatea de a răspunde la mesaje pe rețele în afara orelor de lucru sau în weekend, în funcție de nevoile centrului de reparații.
**Experiența anterioară în call center sau suport tehnic constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.
Responsabilități:

Răspuns la apeluri telefonice: Oferirea de asistență telefonică și redirecționarea către tehnici a clienților cu probleme legate de echipamentele IT și telefoanele mobile.
Suport prin chat: Comunicare cu clienții prin chat online pentru a răspunde la întrebările și solicitările acestora.
Gestionarea rețelelor sociale: Monitorizarea și răspunsul la întrebările sau comentariile primite prin platformele de social media ale centrului de reparații.
Înregistrare și raportare: Documentarea detaliată a solicitărilor clienților și raportarea problemelor tehnice către echipa de tehnicieni.
Oferim:

Oportunitatea de a lucra într-un domeniu în continuă dezvoltare: Intră în lumea fascinantă a tehnologiei.
Mediu de lucru dinamic: Echipă prietenoasă și profesionistă care te va sprijini în fiecare pas.
Training și dezvoltare profesională: Oportunități de învățare continuă pentru a-ți dezvolta abilitățile.
Dacă ești o persoană comunicativă, orientată către clienți și dornică să faci parte dintr-o echipă dedicată, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de email hr@optimus.md. Subiectul emailului trebuie să fie "Aplicare Operator Call Center".

Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să oferim asistență de calitate clienților noștri. Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu tine!
Контактное лицо:
Andrei Spataru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть