Medic tricolog

BIG BEAUTY SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 25000 До 35000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Căutăm un Medic Tricolog pasionat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre dintr-un centru de îngrijire a părului. În acest rol, veți fi responsabil pentru evaluarea, diagnosticarea și tratarea diverselor afecțiuni ale scalpului și părului, oferind îngrijire medicală de înaltă calitate pacienților noștri.

Responsabilități:
- Efectuează consultații medicale detaliate, evaluând starea de sănătate a scalpului și părului pacienților
- Identifică și diagnostichează în mod precis afecțiuni ale părului și scalpului
- Elaborează și implementează planuri de tratament personalizate, utilizând o gamă variată de terapii medicamentoase, proceduri și tehnici tricologice
- Monitorizează îndeaproape evoluția pacienților, ajustând tratamentele în funcție de necesități
- Furnizează îngrijire medicală empatică și orientată spre pacient, asigurându-vă că nevoile și îngrijorările lor sunt tratate cu atenție
- Participă la activități de cercetare și dezvoltare pentru a rămâne la curent cu cele mai recente inovații și avansuri în domeniul tricologiei, finanțate de către companie

Cerințe:
- Diplomă de medic specializat sau rezidentiat în tricologie sau dermatologie
- Minim 1-3 ani de experiență practică în tratarea afecțiunilor părului și scalpului
- Excelente abilități de comunicare, empatie și lucru cu pacienții
- Pasiune pentru îmbunătățirea continuă a îngrijirii și a rezultatelor pacienților
- Atestat/permis de exercitare a profesiei în domeniul medical

Beneficii:
- Creștere profesională în condiții moderne
- Posibilitatea de a participa la activități de cercetare și dezvoltare sponsorizate de către companie, fiind și dupa hotare
- Al 13-lea salariu în dependență de profitul companiei

Oferim un mediu de lucru dinamic și satisfăcător, precum și un pachet salarial competitiv și beneficii atractive. Dacă sunteți interesat, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul și scrisoarea de intenție la adresă email. Reamintesc - start proiect Septembrie 2024!
Контактное лицо:
Ion Botnaru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть