Medic stomatolog

Esdent
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Clinicile EsDent din Brașov caută medici stomatologi colaboratori: generalisti, pedodonti sau endodonti.

Dacă iubesti stomatologia si pasiunea este cuvantul care te defineste profesional, inseamna ca ne potrivim.

Ne dorim de la tine:
• sa ai pregatire profesionala temeinica;
• sa ai capacitatea de a gandi si a actiona rapid, de a diagnostica si recomanda pacientului tratamentul potrivit;
• sa dai dovada de compasiune, comportament increzator si linistitor, amabil si deschis;
• sa detii abilitati de organizare, coordonare si atentie la detalii;
• sa dai dovada de integritate si profesionalism;
• sa fi punctual si serios si sa ai bune abilitati interpersonale.

In cadrul echipei EsDent vei fi responsabil cu:
• diagnosticarea şi realizarea planului de tratament;
• realizarea tratamentului adecvat , precum si oferirea de informatii pacientilor cu privire la serviciile medicale acordate;
• asigurarea consilierii in scopul prevenirii patologiei stomatologice;
• asumarea responsabilitatii actului medical;
• respectarea confidentialitatii;

Pentru medicii fara experienta EsDent asigura formare profesionala.

Beneficiile colaborării cu EsDent:
• veniturile se raportează ca procent din încasări, iar în primele luni de colaborare oferim un venit minim garantat;
• mediu de lucru atractiv, cu oportunități de dezvoltare și formare în cadrul unei echipe multidisciplinare;
• proceduri de lucru și echipă de administrare ce susțin concentrarea pe nevoile pacientului;
• centru de radiologie digitală 3D integrat propriu;
• echipamente și tehnică de ultimă generație: microscop, endomotor, laser, amprentare digitală cu scanner Medit i500 si multe altele;

Locul de munca este in orasul Brasov.

Vă așteptăm în echipa noastră!

Puteti afla mai multe despre noi la accesand urmatoarele link uri :

Descrierea companiei
Es Dent este o clinica stomatologica din Brasov de referinta, dotata cu aparatura de ultima generatie si o echipa de profesionisti in toate domeniile stomatologiei. Clinica ofera o gama mare de servicii stomatologice in Brasov inclusiv implantologie, utilizand materiale performante si tehnologie inovatoare de ultima generatie. Va ateptam la EsDent.
Телефон:
+40 733 322 062
Контактное лицо:
Ioana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть