Mecanic Auto

Rodals
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 15000 До 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Готовы трудоустроить беженцев
Descrierea postului:
Căutăm un mecanic auto dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea experiență în diagnoza și reparația vehiculelor, abilități tehnice solide și capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă.
Responsabilități:

Efectuarea de diagnoze și reparații auto pentru diverse mărci și modele de vehicule.
Realizarea de lucrări de întreținere și reparații preventive.
Identificarea și soluționarea problemelor mecanice, electrice și electronice.
Asigurarea unui nivel ridicat de satisfacție a clienților prin furnizarea de servicii de calitate.
Utilizarea corectă a echipamentelor și uneltelor de lucru.

Cerințe:

Experiență relevantă de minimum 2 ani în domeniul mecanicii auto.
Cunoștințe avansate în domeniul diagnozei și reparațiilor auto.
Capacitatea de a citi și interpreta scheme tehnice și manuale de reparații.
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
Atenție la detalii și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.
Permis de conducere categoria B.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv și bonusuri în funcție de performanță.
Oportunități de dezvoltare profesională și cursuri de specializare.
Mediu de lucru profesionist și prietenos.
Echipamente și unelte de lucru moderne.

Cum să aplici:
Dacă ești pasionat de domeniul auto și îți dorești să te alături unei echipe dinamice, trimite CV-ul tău la resurseumane@rodals.md sau sună la 078444488 pentru mai multe informații.
Așteptăm cu interes să te cunoaștem! E-mail:
resurseumane@rodals.md
Telefon: 078444488
Телефон:
078444488
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть