Marketing manager

Centrul Medical Promed №13375604, 27 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 12 000 До 15 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Centrul Medical Promed, cu 4 filiale in or.Chisinau, este în căutare de o persoană talentată și creativă pentru a se alătura echipei noastre ca Marketing Manager. Acest rol necesită o înțelegere profundă a canalelor de social media și a modului în care acestea pot fi utilizate pentru a crește vizibilitatea brandului nostru.

Cerințe:
- Studii superioare în Marketing sau domeniu relevant.
- Experiență în domeniul marketingului, de minim 2 ani;
- Cunoștințe extinse despre strategiile de marketing online și offline, inclusiv SEO, SEM, publicitate social media, etc.
- Capacitate de analiză și interpretare a datelor de piață pentru luarea deciziilor strategice.
- Creativitate, gândire strategică și capacitate de a genera idei inovatoare pentru campanii de marketing.
- Abilități de comunicare excelente, atât în scris, cât și verbal, în limba romana și rusă.
- Cunoștințe minime Adobe Photoshop, aplicații de editare video/ foto (Canva, VideoLeap)
- Cunoștințe de analiză web (ex: Google Analytics, WebTrends etc.) și Google Adwords)- constituie un avantaj.

Responsabilități:
- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing ale companiei pentru a atinge obiectivele stabilite
- Monitorizarea și analiza pieței pentru a identifica oportunități de creștere și amenințări potențiale.
- Campanii integrate de Google ads si facebook Ads;
- Crearea si implementarea strategiei SMM si a content planului;
- Analizarea datelor și monitorizarea performanței campaniilor pentru a optimiza rezultatele;
- Eficientizarea costurilor pentru campaniile de promovare;
- Concepe, editează și distribuie materiale de comunicare internă și externă (print, audio, foto, video, online);
- Asigură promovarea internă a brandului, initiază și întreține politica de comunicare internă.

Oferim:
- Birou confortabil
- Șansa de a face parte dintr-un colectiv tînăr și entuziasmat;
- Salariu motivant și bonusuri, de la 15 000 lei + bonus de performanță;
- Program de lucru: 09:00-17:30.
- Angajare oficială + pachet social complet
- Posibilitatea de a-ți manifesta la maxim abilitățile, de a le pune în practică, și de a te dezvolta pe plan professional.
Телефон:
+373 681 29 070
Контактное лицо:
Diana
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть