Manager vânzări

Midas Group
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 30000 MDL
График: Неполный рабочий день
Место работы: Удаленно
Готовы трудоустроить беженцев
Suntem în căutarea unui Manager vânzări entuziast și orientat spre rezultate, care să se alăture echipei noastre! Dacă îți place să comunici, ai abilități excelente de relaționare și ești disciplinat, această oportunitate este pentru tine!

Responsabilități:
Efectuarea apelurilor telefonice către clienți pentru diverse campanii și proiecte.
Furnizarea de informații și suport clienților în funcție de necesitățile acestora.
Înregistrarea detaliilor conversațiilor și actualizarea bazei de date cu informații relevante.
Menținerea unei atitudini profesioniste și prietenoase în toate interacțiunile cu clienții.

Cerințe:
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
Capacitatea de a lucra independent și de a-și gestiona eficient timpul.
Atitudine pozitivă și orientare spre soluții.
Experiența anterioară în call center sau în relații cu clienții reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie.
Acces la un computer și conexiune stabilă la internet.

Oferim:
Posibilitatea de a lucra de acasă.
Program de lucru flexibil, part-time.
Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
Un mediu de lucru dinamic.
Dacă ești interesat să te alături echipei noastre și să contribui la succesul companiei noastre, trimite CV-ul tău.

Te așteptăm în echipa noastră!
Контактное лицо:
Lilian
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть