Şef în departamentul logistică (Ungheni)

Perselect Company
Город: Унгены
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 12000 До 18000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Descrierea postului

Suntem în căutare de Şef în departamentul logistică pentru o companie specializată în producerea de garduri și plasă metalică din Ungheni. Programul de lucru este de luni până vineri, orele 9:00-18:00.

Salariul între 12 000-18 000 lei net în dependenţă de calificarea în domeniu.

Cerințe față de candidat:
- Experiență de lucru în domeniul logistic ;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Abilități excelente de organizare, planificare şi analitică;
- Abilitatea de a conduce o echipă din 7 persoane (2 depozitari, 4 hamali și 1 șofer motostivuitor);
- Abilitatea de a gestiona și rezolva problemele legate de logistică.

Responsabilitățile candidatului
- Evidenţa si organizarea livrărilor către resellerii din Moldova și către filiala Iași România
- Organizarea curselor şi transportului conform traseelor și bugetului planificat.
- Monitorizare si elaborare sistem de menținere calitatea mărfurilor in timpul livrării.
- Elaborarea rapoartelor săptămânale calcul cost livrare, întocmirea zilnica a tabelului de pontaj și salarii a șoferilor
- Evidenta si întocmirea tuturor contractelor către cumpărători înainte de livrare.
- Evidența și întreținerea stării tehnice a camioanelor și mijloacelor speciale  (motostivuitoare).
- Organizarea tuturor importurilor din Romania si Ucraina, depunerea actelor pentru vămuire si asigurarea preventiva a tuturor plăților legate de acestea.
- Organizarea fluxului de gestiune in interiorul fabricii cu personalul din subordine conform cerințelor si planului săptămânal de producere.

Pentru a aplica la acest post, vă invităm să trimiteți CV-ul pe e-mail: perselect7@gmail.com.

Telefon de contact: 060399901.
Телефон:
060399901
Контактное лицо:
HR
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть