Manager Controlling

Lafarge Ciment (Moldova) S.A.
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
În calitate de Manager Controlling în cadrul Departamentului Finante si TI veți menține un sistem eficient de gestiune și control financiar al activității economico-financiar, a proceselor de control, respectând regulile naționale în domeniul financiare și fiscal la Lafarge Ciment (Moldova) SA.
Responsabilitati:

Organizeaza procesul de bugetare, mid-term plan, prognozelor lunare rezultatului financiar precum indicatorilor de performanta.
Asigură mentinerea bazei de date cu privire la costurile operaționale
Pregătește raporturi de analiză într-un format corespunzător cerințelor de management al LCM
Participă la sedintele de Performanta lunara (analiza rezultatului financiar si devierea) si propune masuri de optimizare a costurilor.
Asigura administrarea și punerea în aplicare a tuturor standartelor, procedurilor si Instructiunilor
Operationale cu privire la controlul intern.
Asigura corespunderea înregistrarilor contabile si raportare cu prevederile cerintelor grupului intern bazat pe IRFS.

Ce căutăm:

Studii superioare economice / manageriale și sau experiență adecvată.
Cunoștințe profunde în managementul întreprinderii, contabilității,
Abilitati de comunicare in limba engleza reprezinta un avantaj
Abilități bune de comunicare scrisă și orală, abilitatea de a comunica eficient / convingător la toate nivelele.
Abilitati și cunoștinte de operare PC și MS Office ( Excel- nivel avansat, Power Point), SAP ERP va constitui un avantaj
Capacitatea de analiză economică, comunicare asertiva, acuratețe, punctualitate
Analitic, organizat potential de lider.

Locația:

Chișinău, sectorul Ciocana, strada Vadului lui Vodă 21/1, Lafarge Ciment (Moldova) S.A
Rezina, strada Viitorului 1, Lafarge Ciment (Moldova) SA

Provocarea aceasta este pentru DVS? Atunci trimiteți CV-ul la adresa noastră de e-mail: recrutare-mda@lafarge.com cu indicarea titlului ”Aplicare pentru Manager Controlling”
Web: www.lafarge.com

Web grup Holcim: www.holcim.com

Doar persoanele selectate în baza CV-urilor expediate vor fi invitate la interviu.
Mult succes! E-mail: recrutare-mda@lafarge.com
Telefon: 254 55-272
Fax: (+373) 254 55-549
Web: www.lafarge.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть